Full-Med sp. z o.o.
ul.Bursaki 6, 20-150 Lublin
tel./fax.: + 48 81 444 15 14
NIP: 712-33-00-938
REGON: 362607411
KRS: 0000577820
 

Krzysztof Stacharski
Prezes Zarządu
GSM: 607 459 574
k.stacharski@full-med.com.pl

Monika Górna
Prokurent
GSM: 563 997 911
m.gorna@full-med.com.pl

Maksymilian Kuś
Manager Regionu
GSM: 536 990 911
m.kus@full-med.com.pl

Dorota Kasperek
Specjalista ds. zamówień publicznych
GSM: 607 459 752
d.kasperek@full-med.com.pl

Małgorzata Telichowska
Asystentka w Dziale Sprzedaży
GSM: 576 766 200
m.telichowska@full-med.com.pl

SERWIS
tel. +48 81 444 15 14
serwis@full-med.com.pl 


Full-Med Jakub Sidorowicz
ul. Bursaki 6, 20-150 Lublin
tel./fax.: + 48 81 444 12 21
NIP: 712-215-06-26
REGON: 060722206
 

biuro@full-med.com.pl  

Jakub Sidorowicz
Właściciel
GSM: 603 610 911
jakub.sidorowicz@full-med.com.pl

Mirosław Sobiesiak
Kierownik Działu Sprzętu Jednorazowego
GSM: 536 431 911
m.sobiesiak@full-med.com.pl

Wojciech Wójcik
Przedstawiciel Medyczny
GSM: 884 885 773
w.wojcik@full-med.com.pl

Hennadiy Mysko
Dział zaopatrzenia
GSM: 536 998 911
h.mysko@full-med.com.pl

Filip Kaczorowski
Asystent Działu Sprzedaży
GSM: 537 373 911
f.kaczorowski@full-med.com.pl

Elżbieta Kwiecień
Dział Księgowości
GSM: 536 994 911
e.kwiecien@full-med.com.pl

Gabriela Sobiesiak
Starszy Referent ds. logistyki
GSM: 607 459 513
g.sobiesiak@full-med.com.pl

 

 

 

 

Kontakt

Formularz kontaktowy

* - pole wymagane